Spoznajme sa lepšie

Sme štúdio, ktoré je na trhu od roku 2014. Pravidelne sa vzdelávame, denne pracujeme na zaujímavých projektoch a pomáhame svojim klientom rásť. V tíme nie sme len kolegovia ale predovšetkým kamaráti, ktorí spoločne ťahajú za jedno lano, radi vybehnú po práci na pivko a niekoľkokrát ročne sa zúčastníme teambuildingov. Máme skvelú partiu, sme priateľmi aj mimo práce a spoločne sa posúvame vpred.

Prečo práve my?

client

S klientmi si vytvárame priateľské vzťahy

vzdelanie

Pravidelne sa vzdelávame a zdokonaľujeme sa

pomoc

Pomohli sme už viac ako 130 klientom

target

Klientom prinášame nových zákazníkov

Ako postupujeme pri realizácii?

Proces tvorby

Osobné stretnutie
arrowdown

Stretneme sa pri šálke dobrej kávy, zistíme informácie o vašej firme, vaše ciele a podľa toho, aký typ klienta ste a aké sú vaše ciele, určíme, ktorý z našich tímov bude spolupracovať na vašom projekte.

Odhalíme zbrane konkurencie
arrowdown

Po osobnom stretnutí zanalyzujeme dopodrobna vašu konkurenciu a zistíme v čom ste lepší a v čom naopak zaostávate.

Brainstorming
arrowdown

Brainstorming pred začiatkom realizácie je základný odrazový mostík pred kreatívnou prácou. Na stratégií pracujú skúsení stratégovia, tím líder a špecialisti daného tímu.

Návrh riešenia
arrowdown

V tomto bode prinášame idey, ktoré sú nové a jedinečné.

Komunikácia s klientom
arrowdown

Po vytvorení kreatívnych návrhov si sadneme spolu s vami a prejdeme všetky detaily. Budeme diskutovať o benefitoch, ktoré vám môže priniesť.

Realizácia
arrowdown

Po zapracovaní vašich pripomienok a doladení začína váš projekt dostávať reálny look.

Spustenie a testovanie
arrowdown

Ideme LIVE! Ale tým, že ukážeme váš projekt svetu sa naša práca ani zďaleka nekončí. Po spustení váš projekt neustále testujeme a reagujeme na potreby vašich zákazníkov.

Poďme spoločne do toho

Ako získať cenovú ponuku?

Na úvod preferujeme osobné stretnutie pri šálke dobrej kávy, ktorá ide na nás, aby sme sa spoznali a zistili vaše potreby. Stretnutie si môžeme dohodnúť mailom na ahoj@monsterdesign.sk alebo telefonicky na +421910778136. Tešíme sa!