Čo robíme?

Ak chcete reálne presadiť váš projekt v digitále a máte dostatok odvahy pustiť sa do toho komplexne, sme s vami na 100%.

strategy

Stratégia

Budeme sa vás veľa pýtať a zaujímať sa o vaše podnikanie. Kto ste? Čo robíte? Aké sú vaše vízie? Práve z vašich odpovedí vzíde dlhodobá stratégia projektu a každý náš ďalší spoločný krok.

ux

UX

Veríme tomu, že aj malá zmena na webe či e-shope môže znamenať veľký účinok. Snažíme sa navrhovať webové stránky tak, aby boli maximálne funkčné a intuitívne. Na základe vašich cieľov pripravíme wireframes a tie si vieme spoločne testovať až kým neprídeme k požadovanému výsledku.

webdesign

Webové stránky

Pokiaľ chcete webovú stránku, ako každá iná, ste na nesprávnej adrese. Tvoríme responzívne weby použitím najnovších technológií s oku lahodiacim dizajnom, originálnym nápadom a skvelou optimalizáciou. Takýto web vám radi vytvoríme na vyžiadanie.

design

Design

Postavte sa s nami na piedestál a svojmu obecenstvu vyrazte dych! Dizajny od nás vzbudzujú wow efekt. Potrpíme si na dokonalý a krásny dizajn no nezabúdame však ani na prehľadnosť a použiteľnosť. Naša láska k dizajnu žne úspechy, užite si kúsok slávy s nami! :)

programming

Programovanie

Technológie hýbu svetom a preto je nekompromisná funkčnosť veľmi dôležitá. Dodržiavame štandardy, sledujeme trendy, ktoré aplikujeme do projektov, pravidelne sa vzdelávame a potrpíme si na čistý a validný kód. Ovládame: HTML5, CSS3 (SASS, Less), Bootstrap, Wordpress, PHP, Javascript ( Vue.js, Angular, React, jQuery, VanillaJS ), Javu, Ionic, C#.

socialmedia

Social media

Tvoriť obsah v digitále a neposúvať ho ďalej k ľuďom cez sociálne médiá je úplný nezmysel. V tejto oblasti treba byť stále v obraze, mať prehľad o každodenných zmenách a možnostiach daných komunikačných kanálov, dokázať zaujať publiku a podnietiť ho k tomu, aby vykonalo akciu a dôverovalo vašej značke. Spoločne to hravo zvládneme.

Poďme spoločne do toho

Ako získať cenovú ponuku?

Na úvod preferujeme osobné stretnutie pri šálke dobrej kávy, ktorá ide na nás, aby sme sa spoznali a zistili vaše potreby. Stretnutie si môžeme dohodnúť mailom na ahoj@monsterdesign.sk alebo telefonicky na 0917 620 918. Tešíme sa!